fbpx

הבלוג של הקוביה

פוסט: עוד מפגש “חיבורים” לו חיכיתם עומד להגיע 19/9 רישמו ביומנים

חורף של חיבורים עסקיים

עוד מפגש “חיבורים” לו חיכיתם עומד להגיע 19/9 רישמו ביומנים

כבר 1000 פעם הלכתם לכנסים שהציפיה הכמוסה שלכם מעצמכם היתה לעשות בהם חברים חדשים שייחשפו לעסק שלכם, אולי ירצו לשתף איתכם פעולה (וגם להזרים אליכם לקוחות חדשים בבוחטות). כשראיתם את המחיר – הגולה בגרון כאבה אבל בלעתם את הצפרדע, מה לא עושים בשביל חברים חדשים והזזת העסק? התגלגלתם עד המקום בפקקים, חיפשתם חניה ובסוף נשברתם והחלטתם לחנות בחניון (הלכו עוד כמה עשרות שקלים). 

כבר כשהגעתם לזמן הנטוורקינג החוורתם מכמות האנשים ורציתם לעשות יוטרן. 
“איך אני מתחיל לדבר פה עם מישהו אני לא מכיר אף אחד”?! (על מה באמת מדברים בכמה שניות שאחרים מסוגלים לזכור?) ואז מגיעה ההקלה “מזל שנכנסים להרצאה, לפחות לא אראה כמו אידיוט/ית”… בסיכום היום אתם חוזרים הביתה ומוחקים עוד יום ביומן. הייתם, נכחתם אבל אפקטיבי זה לא היה. אולי בכנס הבא…

הי, אני אביטל אריכא עצמאית .16.5 שנים ואני אוהבת להכיר חברים חדשים. (בעלת ‘הלל הפקות’ ומפתחת מודל הקוביה כלי עבודה לניתוח שיווקי) חברים הם האור בחיי והם המנוע של העסק שלי’, אבל אני מודה שגם לי לא נעים להכיר אנשים במפגשים עסקיים.

להסתובב בחדר עם אנשים זרים ולעצור ליד מישהו נראה לי לא דבר טבעי לעשות, הזיכרון הקצר שלי עובד… נו, לטווח קצר בלבד ואני כבר לא צעירה אז זמן החשיפה שאני נדרשת לו כדי להפנים מי היושב מולי הוא יותר מ30 שניות שיחת מעלית וגם קודם לא הייתי כל כך בשיא הריכוז כשהיו לי ילדות קטנות בבית. אבל אני כן יודעת לחבר בין אנשים. יש לי כבר כמה שידוכים מאחוריי (שהיו הכי טבעיים לי) והרבה רעיונות לחיבורים עסקיים וחברים שזה הצליח להם.

אז לאור החיבורים המדהימים שהיו לנו בשני המפגשים הקודמים, יצרתי לנו עוד אחד ב19/9/19 בוקר קליל ואינטימי בגני תקווה.

עלותו 50 ש”ח בלבד + נישנוש שתביאו איתכם לבופה החלבי (כשר)

את היום הזה אני מקדישה לכם – חברים ותיקים וחדשים שאשמח להכיר בהנחייה מדליקה שלא תשאיר את הביישנים מאחור ותאפשר לכם לעשות חיבורים ולנו, כל המשתתפים להציע רעיונות לחיבורים עבורכם. 

בנוסף להשתתפות אני מציעה לכם שולחנות להצגת הדברים שאתם יכולים להציע למכירה כמו כן אני עומדת לערוך הגרלה בסיום הבוקר אז אם אתם רוצים להעניק משהו במתנה שילחו לי הודעה למייל עם שובר שניתן להעביר למצגת עד לתאריך 10/9/19 לדוא”ל.  avitalcubia@gmail.com

מה בתכנית

10:00 יתקיים מפגש טבעי ויריד עם מוצרים ומאכלים שתביאו ויצטרפו לכיבוד שאזמין

10:30 פתיחה והיכרות עם כללי המפגש הדינמי

11:40 נתאסף לקדם את החיבורים לצעד הבא בכיף ובהנאה

12:30 הגרלה וחיבוקים לפרידה עד הפעם הבאה

13:00 סיום ( סיום קשקשת באולם, ההמלצה שלי- השאירו לעצמכם עוד זמן להיכרות אחרי המפגש יש חללים מגניבים בספריה שלנו – נצלו אותם)

שימו לב- בין הפרסים יוגרלו גם:

  • מארז מהודר של מודל הקוביה בסך 249 ש”ח בחנויות
  • פגישת אסטרטגיה 100% זינוק 1/1 עם אביטל בשווי 750 שח
  • שוברי הטבות לקורסים שלנו

מתי?

שוב מתי? יום חמישי 19/9/19 בשעה 10:00-13:00
מיקום: הספריה החדשה של גני תקווה, דרך הים 9
חניה בשפע ברחובות סביב

בואו בשמחה!

שימו לב, מס’ המקומות מוגבל ל50 משתתפים

היום הזה הוא שלכם ובשבילכם, במפגשים הקודמים נוצרו חיבורים מפתיעים ועסקאות ארוכות טווח לכמה מן המשתתפים. יהיו בו גם הצעות להרשמה לקורסים שלנו אבל זה באמת לא העיקר. בואו להנות ובכיף ואם עד אז עוד אין לכם מושג מה זה מודל הקוביה אתם מוזמנים לבקר באתר החדש שלנו  www.the-cube.co.il

קבלו 4 מתנות להתנסות ממודל הקוביה

הניסיון שלנו מראה שזה רעיון מצוין לתת לכם להתנסות במודל
השאירו את פרטיכם ועמוד המתנות ומידע חיוני לעסק שלכם בדרך אליכם במייל

4 כרטיסים

מיניקורס מודל הקוביה

פרק "מי המתחרה"

קטע מהרצאה לארגון

WhatsApp chat